9.9.13

Jak jsem k úplně novému saku přišla

...Aneb shopping post jež nešel z mé kapsy.

 Díky Míši jsem konečně zavítala do sekáčů v Porubě, (umístěné v jedné budově, v jedné chodbě, s vchody naproti sobě. Provokace.) které jsem si až doteď odpírala jako takové ty nepotřebné a zbytečně drahé hrabárny.
Opak je pravdou a během dvou dní (první byl čtvrtek a druhý pátek, kdy mají vše za polovinu) se mi povedlo si koupit nehezkou kabelku (jež si časem díky její podivnosti nejspíš oblíbím - a taky jsem při čištění a mírném restaurování zjistila, že je ze staré kolekce Reserved, což bych si nikdy neodvážila tipnout), která mi bude ale v Londýně sloužit jako fotobrašna. A je černá, samozřejmě.
Kožený batůžek od Esprit, který tam smutně visel a vypadal, až na natržené ouško, pěkně, jsem si ve čtvrtek odepřela s tím, že zkusím mamince nebo někomu nějak jako...podlézt a vyškemrat si na nějak těch zpropadených 45 (po 50% slevě). Maminka mi v pátek volala, že stojí na zastávce tramvaje asi 200 kroků od sekáče, jestli nechci na kafe. Zašly jsme na kafe, sako, šálečku a batůžek pro mně a na lehké sáčko z H&M (taky ze sekáče) pro maminku.
Batůžek bude potřebovat menší opravu, která v tomto případě pravděpodobně přesáhne jeho poslední cenu (Oněch 45 Kč). Sáčko bych i přehlédla, ale po vyzkoušení už se mi ho nechtělo sundat. Doma jsem zjistila, že na něm ještě visela cedulka a sáček s náhradním knoflíkem, takže je vlastně úplně nové. Za 70Kč, tuším.

A šálečka, spíš takový fialový provázek, mamince vzdáleně připomínal Sherlockovu šálu.
Já: ,,Sherlock nosil modrou, jestli myslíš toho nového."
Maminka: ,,No jo, ale to budeš mít jako dámskou sexy verzi."

 Inu nebránila jsem se. :D

4 komentáře:

 1. To sako na věšáku mi přijde spíš Watsonovské. Mohli bychom si založit klub sekáčových maniaček :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je, to rozhodně je! Prý jsem v něm roztomilá a vypadám jako hobit.
   Jsem pro klub!

   Vymazat
 2. A ta taška je prostě dobrá. Je a je :D a to sako vypadá taky dobře, to si musíš vzít s seboou. A příští týden tam ještě zajdem, já si chci taky něco koupit :D
  A to jsou ty uši? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Inu bude tomu tak, když to říkáš :D
   Hele zvažuju to. :D
   to jsou ty uši, no :/

   Vymazat