18.11.13

Zubní pasty MARVIS

V Profimedu v Ostravě se mi dostalo  dárečku ve formě čtyř malých zubních past k vyzkoušení.
Správně jste si všimli, že na fotce jsou jen tři, čtvrtou, zelenou mintovou mi uzmula maminka. Nevadí, vyzkoušena byla už dříve.
Celkově se mi pastičky zdály jemné, a chutě příjemné. Nikdy mi nedošlo, jak mi všechny ty klasické příchutě Signal a Colgate vlastně vadí.
Nějaké bělení zubů a podobně není jejich hlavním účinkem, takže v tomto směru se nic nekonalo.

* Zelená pasta byla Strong mint, a stala se mou druhou oblíbenou. Tečka. Je jako silnější zelená orbit.
* Modrou Aquatic mint jsem ráda neměla, byla moc silná, a moc... Signal, hehe.
* Fialová, Jasmínová, byla druhá kterou jsme doma otevřeli a bratr řekl, že to je chuť pro baby a že ji zkoušet nechce. A jaká je prý další. Když slyšel, že zázvorová, koupil si svůj Colgate whitening a pasty přenechal mně. :) 
Já jsem si jasmín oblíbila ze všech nejvíc, byla sladká, hezky voněla a celkově byla příjemná.
* Ginger/zázvor byla taková nijaká. Taky mi trvalo ,,strašně dlouho" ji spotřebovat. Vůni jsem moc necítila a jiné zajímavé účinky neměla, takže bych si ji sama nekoupila.

Shrnutí!
Na zubech jsem nepoznala žádnou změnu, složení past je možná (pravděpodobně, doufám že ano) jiné a kvalitnější než u těch běžných past z drogerie za třicet korun, ale přesto krom vůně nenabídly nic navíc - v rámci těch cca deseti dní, než jsem je jednotlivě spotřebovávala.

Jedna velká tuba stojí 215 korun (75ml) a malá cestovní 75 (25ml). Krom mnou vyzkoušených příchutí se dělá ještě skořicová(!), Mintová bělící, lékořicová a eukalyptová. 
Je reálná šance, že si časem tu skořicovou nebo jasmínovou pořídím, protože taková blbost jako zubní pasta mi vylepší ráno. A den celkově.
BTW na jednu pastu bych si v práci kde dělám vydělávala skoro čtyři hodiny, takže si to ještě promyslím, chichi.

Žádné komentáře:

Okomentovat