31.12.13

Krém na ruce Balea Beautiful Berries - Limited edition


Krém na ruce Balea z limitované edice.
Až doteď jsem nikdy neměla problém se suchou pokožkou (nikde na těle). asi jsem se ale nenápadně přehoupla přes jakousi hranici, kdy už je dodatečná hydratace potřebná.
Není to ale zase nijak palčivý problém, takže krémíčky a mazadla si vybírám z levnějších zdrojů. a spíše jen zkouším co se dá, než že bych šla po skutečně vymakané značce.
Balea mi padla do oka svým ovocným obrázkem (prostě mě na obalech kosmetiky přitahují obrázky ovoce, no.) a barvou, vůně taky ušla a cena byla zrovna nejnižší dostupná. (Do padesáti korun.)

K samotným účinkům:
Nix extra. Pro běžné namazání to stačí, ale někomu, kdo má opravdu problém se suchou pokožkou bych zrovna tenhle krém asi nedoporučila.

Žádné výrazné zápory jsem nezpozorovala a žádná hrůzná alergická reakce se nedostavila, takže úplně k odpisu není.

Takže závěrem:
Z levnějších variant dostupných krémů je fajn pro člověka s normální až mastnou pokožkou, pro suchou bych doporučila určitě něco silnějšího.2 komentáře:

 1. Taky ho mám, a mažu jen proto, že fakt dobře voní ....jako Bonpari lesní směs :3. Pokud se ti vyskytl problém sušší pokožky a stále hledáš levnou alternativu, tak ti mohu doporučit tenhle od Essence :) http://4.bp.blogspot.com/-PvAJq0cI__Q/Uk7jbaI-tKI/AAAAAAAAA9I/A-vOD-zfKXo/s1600/essence+030.jpg Je vážně skvělý, což mohou potvrdit i moje mozole :D (V Douglasu jsem ho sehnala za nějakých 35 Kč před časem).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně! :D
   Ty jo, Essence...? Nevím nevím, promyslím to! díky za tip :D

   Vymazat