13.6.14

Claire's nail stickers - YES!

Jednou, kdysi dávno, jsem společně se Sárou byla v Claire's na velmi hýřivém nákupu. Hehe.
Koupila jsem si tam tehdy nail stickers.
Teď je mi líto, že jsem je nevyzkoušela dřív a nevrátila se tam, dokud je ještě prodávali.
Nechala jsem se bohužel ovlivnit negativní zkušeností s nail stickers od Essence (nekupujte si to).

No ale teď k tomu podstatnému!Tohle bylo druhé balení nálepek na nehty (přejděme na češtinu). První bylo tedy již zmíněné fiasko. Essence nálepky byly tuhé, což, jak se teď ukázalo, nemá vůbec být, byly neohebné a nepřilnavé. ,,recenze" na ně, nebo spíš rozčilená fotodokumentace, je možná někde pohřbená na mém starém blogu.
(Nehledejte to. :D)

Tehdy jsem v největším zoufalství (protože jsem ty nálepky na nehtech asi fakt chtěla) ze spodní strany natírala lepidlem na nehty, aby aspoň trochu držely. No. Rozčilení dělá z lidí idioty.
Nehty jsem si tehdy docela zničila, vypadaly přesně jako po odpilování umělých nehtů. Nic moc.

ALE, a teď se teprve po dlouhém úvodu dostáváme k tomu podstatnému.
Nálepky z Claire's jsou jiné. Jiné, lepší, a už ne na pultech. Bohužel.


Nálepky jsem si nalepila na zaschlý lak od Essence - XXL Nail protector. Šlo to až děsivě snadno, nálepky hned přilnuly, držely a neodlepovaly se. Ve své blbosti smůle jsem si je bohužel nalepila na začátku týdne kdy jsem fotila pro festival Dream Factory, což znamenalo dva objektivy, dva foťáky, neustálé čistění a vyměňování, vyjímání a vkládání paměťových karet, vytahování a schovávání akreditace... Výsledkem bylo ošoupávání nálepek rychleji, než by se mi asi běžně stalo  - na druhou stranu opravdová a dokonalá zátěžová zkouška.
Bez poškození držely první dva dny. Pak se začaly na koncích třepit, a to byl víceméně jejich konec. Začaly se trhat, ošoupávat a odpadávat.


(Snaha o resuscitaci lakem nezabrala.)

No, pak už to nabralo rychlý spád.
Nálepky tedy vydržely od pondělí v dobrém stavu asi do čtvrtka, což je podle mě dostatečná doba, pak se začaly drobit a v neděli vypadaly tak, jak je vidíte na fotce výše.

Co mě ale překvapilo je, že palec pravé ruky zůstal víceméně v pořádku.
(Jsem pravák. Většinu věcí dělám pravou rukou, dokonce si drobím běžný lak na nehty o uzávěr paměťové karty na foťáku. S nálepkou to ani nehnulo. Nechápu.)


Na konci nehtu je vidět místo, kde se nálepka na hladkém podkladu nehtu posouvala. Nikam dál to ale nezašlo, bylo mi pak líto ji odlepit.

Konečný verdikt:
Pokud nebudete extra divocí, nebudete pracovat v dílně, nebudete ruce příliš namáčet a nebudete strouhat na struhadle, mohly by vám vydržet i celý týden.
Bohužel, jak jsem již řekla, se mi nálepky v našem Claire's  (V Nové Karolině) už znovu nepovedlo sehnat.
Tak buď je zrovna neměli, nebo je už nemají, nebo je sem jen nedováží.
Těžko říct.

Každopádně - Za jejich cenu bych si je koupila už jen jestli by zase měli akci 3 věci za cenu dvou, protože vzhledem k tomu, že jsem právě na ebayi objevila (a vyzkoušela) prodejce, který vám ke dvěma zakoupeným kusům pošle dva další, takže vás cena vyjde na 20 korun za 12 párů a má moc pěkné motivy...
Dávat za 12 nálepek 90 korun už bych znovu nechtěla, i když byly dobré. protože se vsadím, že ty z Ebaye budou úplně stejné kvality.

Pár slov na závěr:
1. Když si budete kupovat nálepky na nehty, zkuste, jak jsou pružné. Pokud jsou moc tuhé a vrací se do svého původního placatého tvaru, nekupujte je.
2. Nejdřív hledejte na Ebayi.
3. Essence ne. Ale jestli si stoprocentně myslíte, že jo, tak mi napište proč, nebo jak jste je použili, protože já mám ještě jedny, a nechce se mi do toho vrtat, jestli to má nějaké tajemné použití... Případně je někomu dám. :)

2 komentáře:

 1. super, dík za tip.
  Já po nich koukala už několikrát, ale stejně jsem vždycky odešla s prázdnou.
  Zrovna teď maj v avionu tuším na tyhle hovadinky slevy, tak se tam zítra během směny zajdu kouknout.
  Jinak nemáš nějaký tip na ebay nalepky na nehty???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Claire's se to teď vyplatí, ve všech pobočkách mají akci 1+1 kdy zaplatíš jen dražší věc. Nálepky tam mají za 110, což je dost,ale když si vezmeš dvoje, vyjde to lépe...
   Na ebayi jsem nakupovala třeba zde, bez problémů. :)
   http://www.ebay.com/itm/271299357865?var=570200937197&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

   Vymazat