12.6.14

Himalaya Herbals - Nourishing skin cream - YES

Pleťový krém Himalaya jsem si koupila v Rossmanu ve slevě za 39 Korun. Potřebovala jsem před zimou nějaký hutnější, ale nemastný pleťový krém, a poté, co jsem našla  oficiální stránky Himalaya jsem nemohla odolat.
Musím říct, že za tuhle cenu jsem snad nikdy nic lepšího neměla - a dokonce v zimním období předčil můj jinak oblíbený Korres a L'Occitane. 

Jeho běžná cena (v Rossmanu, nikde jinde jsem na něj zatím nenarazila) je kolem 45ti korun, což vůbec není špatné vedle obvyklých cen mých krémů (pod 600 obvykle nejdu). Vydržel přitom úplně stejnou dobu a celkově udělal stejnou, ne-li lepší službu.

Krém je hustší konzistence, klasicky bílý, s výtažky z Aloe vera, zimní třešně a indického stromu Kino. (Mně osobně převážně zcela neznámé složky.)
Je hydratační, vyživující a má pokožku chránit. A musím říct, že dělal vše, co má na obalu napsáno.

Na mou mastnou pleť se sklony k tvorbě akné byl více než vhodný, nemastný, příjemný. Hojivé účinky sám o sobě nejspíš nemá, ale pleť po něm byla hydratovaná a jemná.
Doporučuji vyzkoušet, za tu cenu to vážně stojí za to.


Kromě tohoto krému nabízí ostravský Rossmann ještě antibakteriální/multipurpose mastičku, která hojí jak oděrky a popáleniny, tak puchýře, akné i bodnutí hmyzem. Na několika místech a dokonce i v Tescu jsem objevila čistící pěnu na obličej, jílovou masku, krém na nohy a několik druhů pasty na zuby. Podle jejich stránek je jejich sortiment větší, ale více produktů jsem u nás zatím neobjevila.
Snad ale budou! :)

2 komentáře:

  1. Uuuuu tak to vyzkouším (asi hlavně tu čistící pěnu) :3, ale dojalo mě, jak píšeš, že byl vhodný na zimu a je červenec :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. No začala jsem ho používat někdy na podzim, přežil se mnou zimu a dopatlala jsem ho někdy v květnu. Musím se přece zmínit na který měsíc byl pro mě nejvhodnější! :P

      Vymazat