27.10.14

Burákové máslo - Lidl - Dle uvážení :D

No.
Nalákaly mě k tomu různé zdravoblogy, kde se burákové máslo a jablka doporučují jako rychlá svačinka.
Z minulosti jsem neměla s burákovým máslem dobré zkušenosti, ale v současné době jsem sportovně naladěná, a když už člověk tráví ty dvě hodiny denně cvičením, nechce se mu každý den požírat tolik různých nevhodných jídel.
Přesto jsem uličnice a sladké si nenechám sebrat. :P...Takže jsem po nulovém průzkumu trhu vkročila do Lidlu a zjistila, že moje oblíbená marmeládová firma Sympatica (o složení se nebavme) vyrábí i jakože burákovou pomazánku.
Do čtyřiceti korun, tak jo.

Nejsem zrovna ten typ člověka co by si dával příliš pozor na složení, znám jen pár základních škodlivin a dále tomu nevěnuju příliš pozornosti, především jestli jde jen o pokus v podobně náhržky burákového másla.
Chutnalo mi.
Protože v něm bylo pravděpodobně tak pět buráků. 
Vůbec to nechutnalo jako burákové máslo, bylo to jemné a hodně sladké, jak říkám, chutnalo, ale...
No, složení si můžete zkontrolovat sami. ;) 


5 komentářů:

  1. 32% buráků...tak to bude víc jak pět :D

    OdpovědětVymazat
  2. No ono to není jako náhražka burákového másla, ale spíš jako náhražka Nugety. Toto obsahuje i kakaový prášek, jako Nugeta. Což klasické arašídové máslo neobsahuje. Takže toto je o dost levnější náhražka Nugety, což je super :-). A Nugeta má ještě o 1% míň arašídů :-D :-D...

    OdpovědětVymazat
  3. No ono to není jako náhražka burákového másla, ale spíš jako náhražka Nugety. Protože toto obsahuje i kakaový prášek, klasické burákové máslo ne. Takže prostě něco jako Nugeta :-). O dost levnější Nugeta, což je super :-). A to Nugeta má ještě o 1% míň arašídů :-D :-D...

    OdpovědětVymazat