25.10.14

Jak mě Dermacol nachytal aneb Baby Lips od Maybelline/ No and Yes

Nějakou dobu před uvedením na český trh jsem tenhle balzám viděla u různých zahraničních blogerek nebo na hipsterských instagramech. Baby lips má dokonce tag na Tumblr.
A když se objevil u nás v Rossmanu, a já byla (po nějaké zkoušce nebo co) ve správném rozpoložení, řekla jsem si proč ne.
Jenže.
Nachytala jsem se na podobný design, nepamatovala jsem si ani název balzámu, ani přesné barvy, ani značku.
Takže jsem si koupila ,,fake" od Dermacolu.


Oba balzámy jsem vyfotila po týdnu používání.
Dermacol byl měkký, hned se ,,rozplizl", následně zlomil bez možnosti opravy (s nějakým ochuceným Labello se mi to povedlo). Byl sice jemný a jakoby máslový, navíc SPF15, ale až příliš měkký.
Koupila jsem si modrorůžovou verzi (02 liebe) vůně je asi meloun, nebo nějaké podobné červené ovoce. Taková ta klasická balzámová jakože ovocná vůně. :D

Co se týče funkčnosti (hydratace) Maybelline u mě vede.
U něj jsem si vybrala zelenorůžovou verzi (Mint fresh) která voní po mátě, a zároveň má zvláštní... funkci? jakou mívají věci s (rádoby) obsahem máty - chladivý efekt. Je to takový zvláštní pocit. Mám ho ráda.


Srovnání by dopadlo asi nějak takto:

Dermacol - pro suché rty, ale dávejte pozor na konzistenci tyčinky. Zlomila se neuvěřitelně rychle (ale pozor, koupeno v srpnu ve velkém horku, možná je to tím.)
Při mé mastné pleti a prakticky nulových problémech se suchostí rtů či čímkoli podobným byl pro mně příliš mastný a jednoduše mě hrozně nasralo že se hned zlomil. Tak.

Maybelline - pro normální až suché rty, nadchla mě vůně máty (miluju ve všem). Je moc příjemný i teď, když mám rýmu a suché a popraskané rty.
Místo rtěnky navíc denně používám fixy na rty  od NYC, které vysušují a tenhle balzám jim přidá jemný lesk.

Žádné komentáře:

Okomentovat