28.3.15

Ryor Matující krém - Mořské řasy - YESMatující krém o Ryoru jsem si koupila v nouzi a v touze zkusit něco nového když mi došel L'Occitane i Koress.
Mám velmi mastnou pleť, takže potřebuji něco lehkého a hodně hydratačního. 

Ryor oboje splnil, pleť se méně mastila, byla hydratovaná. Značka nabízí krémy v různých řadách podle typu pleti, a u každého je denní a noční verze. Já jsem tedy škrt a koupila jsem si jen tu denní, ale myslím, že to pleti nijak neuškodilo. :)
Krém je klasicky bílý, s jemnou nerušící vůní, která po namazání nejde cítit. Je lehký, nezatěžující. co se týče matujícího efektu, nebyl zaznamenán. Myslím ale, že to bylo myšleno spíše jako účinek do budoucna, při pravidelném používání, což u mně nehrozí, neb když spotřebuju jednu lahvičku/kelímek krému, příště si stopro koupím jiný.

Používala jsem ho hlavně v průběhu zimy, takže nevím, jak by si s ním má pleť poradila v létě, ale pro někoho s normální nebo se méně mastící pletí by byl akorát. :)
I přes pár drobných nejasností v účincích se dostal mezi mé oblíbence a příští zimu, až budu potřebovat nový krém, asi půjdu rovnou pro něj, místo klasických dražších značek.
(Rossman, cena cca 120Kč)
1 komentář:

  1. Oh very interesting product sweetie♡(.◜ω◝.)♡
    xx

    www.sakuranko.com

    OdpovědětVymazat