13.6.15

NYC Smooch proof Lip stain 16H - YESNevím, jaké temné kouzlo na mě bylo uvrženo, ale žádná rtěnka, krom těch hodně matných a vysušujících, na mě nedrží. Prostě je do půl hodiny pryč.
Tyhle fíxy jsou ale něco jiného.


První jsem si koupila snad před třemi lety (teď koukám na dobu ,,trvanlivosti". Měla bych je vyhodit.) a stále funguje, i když už ne tak dobře. Jsem si jistá, že slečny, které jsou schopny vymalovat rtěnku, tenhle fixík zlikvidují během pár měsíců.

Teď už mám odstíny čtyři, viz méně kvalitní foto.


 Ten nejnovější a také asi jen jednou použitý je nejsvětlejší, v odstínu Smooch Proof 494. Je to velmi světlá růžová, na někom pěkná, na mě bohužel ne. Koupena byla v Rossmanu ve stojánku se zlevněnými věcmi za 29 Kč. 

Zleva Never Ending Nude 492, Forever Mine Wine 499, Berry Long time 498, Smooch Proof 494


Nejoblíbenější je Berry Long Time 498, který má příjemnou červenou, mírně nahnědlou barvu, což já mám ráda.

Další oblíbený je Never Ending Nude 492, což je ten s hnědým obalem. Fix má opravdu hnědou barvu, na rtech to ale ve spojení s přirozenou červenou udělá moc pěkný odstín.

Druhá nejnovější je Forever Mine Wine 499, která ač by člověk podle obalu očekával nějakou tmavou vínovou, je vlastně docela světlá - buď hodně světlý odstín fialové, nebo hodně tmavá růžová. Na mých rtech je až příliš výrazná, nosím ji tedy jen na různé vybrané příležitosti.


Celkově jsou u mně fixíky dost oblíbené, především, pro jejich výdrž. Někomu se suchými rty budou kůži vysušovat, já s tím ale problém nemám. :)
Jsou opravdu matné, ale není problém na ně nanést lesk na rty. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat